Gizlilik İlkesi

Bu gizlilik ilkesi, www.imgas.net sitesini kullanan her bireyin tâbi olduğu hükümlülükleri beyan etmektedir. Burada tavzih edilen şartlar ve kurallar, www.imgas.net sitesinin tüm kullanıcıları için bağlayıcı niteliktedir.
www.imgas.net, kullanıcılarının gizliliğine önem vermekte olup, gizliliğin ihlaline sebep olacak durumlara karşı gerekli önlemleri almıştır.
www.imgas.net web sitesinde bulunan yazıların ve diğer içeriklerin her hakkı www.imgas.net’e aittir. Bu sitede yer alan materyallerden herhangi birinin ticari amaçlar doğrultusunda kullanılması, çoğaltılması ve yayınlanması yasaktır. Fakat ticari olmayan kullanım, çoğaltma ve neşretme hususunda bir engel mevcut değildir.
www.imgas.net içeriklerini kopyalamak, alıntılamak, yayınlamak; www.imgas.net adresinin kaynak gösterilmesini gerektirir.
www.imgas.net, hârici bir site ile bağlantılı olmamakla birlikte, içeriklerinde dış bağlantılar bulunabilir. Söz konusu bağlantıların içeriklerinden ve bu bağlantılara tıklanması durumunda meydana gelebilecek problemlerden, www.imgas.net sorumlu tutulamaz.
www.imgas.net adresini, logosunu, yayınlarını kullanarak yasadışı faaliyetlerde bulunmak hukuki suç teşkil eder.
www.imgas.net, yorum gönderimi ve benzeri form alanlarında ziyaretçilerden talep ettiği ad-soyad, e-posta ve benzeri verilerin hiçbirini 3. Taraflara ifşâ etmez, pazarlamaz ve satmaz. www.imgas.net, ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini kullanarak reklam ve benzeri ticari faaliyetler gerçekleştirmez.
www.imgas.net, gizlilik ilkelerinde KVKK ile belirlenen hükümleri esas alır ve bahse konu hükümlere aykırı eylemlerde bulunmaz.
Kâr amacı gütmeksizin hizmet veren www.imgas.net, ziyaretçilerinin gizliliği ve güvenliği konusunda azami hassasiyet göstermektedir. www.imgas.net bu gizlilik ilkesini değiştirme hakkına haizdir ve değişiklikler, yayınlandığı andan itibaren yürürlük kazanacaktır.

Kategoriler
En Çok Okunanlar
  2.719

  Hasret İle İlgili Sözler

  303

  Gizlilik İlkesi

  296

  Güzel İle İlgili Sözler

  226

  İletişim

  201

  Hakkımızda